იყიდება - კოტეჯი 400 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 400 000 €
3500 €/m²
Property 39541 photo 1
Property 39541 photo 2
Property 39541 photo 3
Property 39541 photo 4
Property 39541 photo 5
Property 39541 photo 6
Property 39541 photo 7
Property 39541 photo 8
Property 39541 photo 9
  • ობიექტის კოდი 39541
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 400 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1980 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The unique villa located in picturesque area of Agios Tychonas. The house offer all facilities for permanent living. Has 60 sqm of ground floor that can be used as a play room or cinemas. Just in 3 minutes drive to the beach and all amenities. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36409
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41720
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46078
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10392
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
1 300 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43709
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
გირჩევთ იყიდება
2 000 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43890
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30390
  • ფართი 409 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა