Property 39469 photo 1
Property 39469 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 73 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18525
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
300 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4565
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 37000 m
იყიდება
170 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42717
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
300 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49323
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა