1 431 000 €
7119 €/m²
Property 39436 photo 1
Property 39436 photo 2
Property 39436 photo 3
Property 39436 photo 4
Property 39436 photo 5
Property 39436 photo 6
Property 39436 photo 7
Property 39436 photo 8
Property 39436 photo 9
Property 39436 photo 10
Property 39436 photo 11
Property 39436 photo 12
Property 39436 photo 13
Property 39436 photo 14
Property 39436 photo 15
Property 39436 photo 16
  • ობიექტის კოდი 39436
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 201 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 201 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Delivery project October 2020.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 550 000 € 6595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45442
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 5
გირჩევთ იყიდება
1 250 000 € 8561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44123
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 200 000 € 7317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48950
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 060 000 € 17166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41351
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 040 000 € 17000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41346
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 990 000 € 14420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41333
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 120 000 € 17666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41359
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 310 000 € 15232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41335
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 500 000 € 5928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45191
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 290 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41330
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა