1 221 000 €
7182 €/m²
Property 39435 photo 1
Property 39435 photo 2
Property 39435 photo 3
Property 39435 photo 4
Property 39435 photo 5
Property 39435 photo 6
Property 39435 photo 7
Property 39435 photo 8
Property 39435 photo 9
Property 39435 photo 10
Property 39435 photo 11
Property 39435 photo 12
Property 39435 photo 13
Property 39435 photo 14
Property 39435 photo 15
Property 39435 photo 16
  • ობიექტის კოდი 39435
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 170 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 170 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 330 000 € 8692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37609
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36432
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 5245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56973
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 357 000 € 7935 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49051
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 700 000 € 6028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52044
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა