1 059 000 €
6266 €/m²
Property 39433 photo 1
Property 39433 photo 2
Property 39433 photo 3
Property 39433 photo 4
Property 39433 photo 5
Property 39433 photo 6
Property 39433 photo 7
Property 39433 photo 8
Property 39433 photo 9
Property 39433 photo 10
Property 39433 photo 11
Property 39433 photo 12
Property 39433 photo 13
Property 39433 photo 14
Property 39433 photo 15
Property 39433 photo 16
  • ობიექტის კოდი 39433
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 169 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 169 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37244
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 250 000 € 6793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9798
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 390 000 € 6150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41253
  • ფართი 226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
890 000 € 7235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56458
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 295 000 € 1377 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51757
  • ფართი 940 m²
  • Rooms 3
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 11250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44955
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 260 000 € 14482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41348
  • ფართი 87 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
890 000 € 2479 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42415
  • ფართი 359 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა