130 000 €
21 €/m²
Property 39405 photo 1
Property 39405 photo 2
Property 39405 photo 3
Property 39405 photo 4
Property 39405 photo 5
Property 39405 photo 6
Property 39405 photo 7
Property 39405 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44928
  • ფართი 370 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
120 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35240
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
135 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38348
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
120 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34139
  • ფართი 4556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
180 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50343
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
130 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32703
  • ფართი 1174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
180 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42239
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33898
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
170 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30744
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
145 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51234
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6 m

სიახლეების დაგზავნა