იყიდება - კოტეჯი 340 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 600 000 €
7647 €/m²
Property 39325 photo 1
Property 39325 photo 2
Property 39325 photo 3
Property 39325 photo 4
Property 39325 photo 5
Property 39325 photo 6
  • ობიექტის კოდი 39325
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 340 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3006 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 340 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 100 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47671
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2
იყიდება
2 400 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30578
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31459
  • ფართი 575 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა