650 000 €
2902 €/m²
Property 39312 photo 1
Property 39312 photo 2
Property 39312 photo 3
Property 39312 photo 4
Property 39312 photo 5
Property 39312 photo 6
Property 39312 photo 7
Property 39312 photo 8
Property 39312 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 224 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45655
  • ფართი 264 m²
  • Rooms 5
იყიდება
716 209 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52392
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34005
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 3
იყიდება
575 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39213
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 8
იყიდება
525 000 € 2763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 3526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50701
  • ფართი 226 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 35378
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42568
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა