610 000 €
3315 €/m²
Property 39311 photo 1
Property 39311 photo 2
Property 39311 photo 3
Property 39311 photo 4
Property 39311 photo 5
Property 39311 photo 6
Property 39311 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 184 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 2763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46224
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 5
იყიდება
770 000 € 4502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52034
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50701
  • ფართი 226 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43817
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48517
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46175
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 3611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44827
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა