ფასი 420 000 €
3281 €/m²
Property 39310 photo 1
Property 39310 photo 2
Property 39310 photo 3
Property 39310 photo 4
Property 39310 photo 5
Property 39310 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 128 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
610 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39311
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
348 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34225
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49191
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 6
იყიდება
390 000 € 2131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42117
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
466 140 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49312
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 1619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45375
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43217
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა