3 400 000 €
9444 €/m²
Property 39277 photo 1
Property 39277 photo 2
Property 39277 photo 3
Property 39277 photo 4
Property 39277 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 360 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Construction will begin on an individual order.

Paniotis, Mersinies area

Yermasoyia, Limassol

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 6344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52522
  • ფართი 465 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 900 000 € 4414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31220
  • ფართი 657 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 000 000 € 4838 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23758
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 100 000 € 4696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41275
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
4 410 000 € 6466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23670
  • ფართი 682 m²
  • Rooms 7
გირჩევთ იყიდება
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26924
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა