Property 39254 photo 1
Property 39254 photo 2
Property 39254 photo 3
Property 39254 photo 4
Property 39254 photo 5
Property 39254 photo 6
Property 39254 photo 7
Property 39254 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 248 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეცხრე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42721
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 050 000 € 11170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44297
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
877 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50531
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45133
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
840 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33330
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
800 000 € 4968 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38532
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
925 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48660
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 310 000 € 15232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41335
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა