520 000 €
3333 €/m²
Property 39242 photo 1
Property 39242 photo 2
Property 39242 photo 3
Property 39242 photo 4
Property 39242 photo 5
Property 39242 photo 6
Property 39242 photo 7
Property 39242 photo 8
Property 39242 photo 9
  • ობიექტის კოდი 39242
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 156 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 370 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 156 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33796
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 2556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52306
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36061
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51515
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 2471 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47098
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45102
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3
იყიდება
770 000 € 4502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52034
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56948
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
547 000 € 2452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42233
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა