Property 39221 photo 1
Property 39221 photo 2
Property 39221 photo 3
Property 39221 photo 4
Property 39221 photo 5
Property 39221 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 410 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 160 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62608
  • ფართი 357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა