იყიდება - კოტეჯი 295 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
575 000 €
1949 €/m²
Property 39213 photo 1
Property 39213 photo 2
Property 39213 photo 3
Property 39213 photo 4
Property 39213 photo 5
Property 39213 photo 6
Property 39213 photo 7
Property 39213 photo 8
Property 39213 photo 9
  • ობიექტის კოდი 39213
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 295 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 400 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 295 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The object is located in the village of Palodia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 3356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56715
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 3558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52036
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
466 140 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49312
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 3486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52224
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
788 200 € 2680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49747
  • ფართი 294 m²
  • Rooms 6
იყიდება
716 209 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52392
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა