იყიდება - კოტეჯი 138 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
520 000 €
3768 €/m²
Property 39114 photo 1
Property 39114 photo 2
Property 39114 photo 3
Property 39114 photo 4
Property 39114 photo 5
Property 39114 photo 6
Property 39114 photo 7
Property 39114 photo 8
Property 39114 photo 9
  • ობიექტის კოდი 39114
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 138 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 306 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 138 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 2336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44802
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2901 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39312
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 5
იყიდება
547 000 € 2452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42233
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2471 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47098
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 2489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35677
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 35378
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
481 535 € 2832 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52353
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
499 000 € 2310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52356
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3910 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46783
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა