39 000 €
125 €/m²
Property 39047 photo 1
Property 39047 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,4
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 101 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 310 კვ.მ. on the Euboea island . აშენების პერსპექტივით 433 კვ.მ.

The plot is located in the island of Euboia, in the city of Vassilikos .

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
48 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
48 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5204
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25011
  • ფართი 507 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
35 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26528
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
53 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31438
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
35 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14524
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
45 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42236
  • ფართი 14600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
40 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26225
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
39 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39047
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42882
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა