იყიდება - სასტუმრო 880 m² აღმოსავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი ატიკა არგოსარონიკოსის კუნძულები ტრიზინა გალატასი
450 000 €
511 €/m²
Property 39025 photo 1
Property 39025 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 880 კვ.მ. in Eastern Peloponnese. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ.

The land plot is located in the area of Galatas. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა