750 000 €
6250 €/m²
Property 38958 photo 1
Property 38958 photo 2
Property 38958 photo 3
Property 38958 photo 4
Property 38958 photo 5
  • ობიექტის კოდი 38958
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 120 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართული: სარდაფი
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50617
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
680 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52188
  • ფართი 221 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 11250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44955
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
711 000 € 4740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41313
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
730 000 € 7525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56457
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა