190 000 € 150 000 €
18 €/m²
Property 38953 photo 1
Property 38953 photo 2
Property 38953 photo 3
Property 38953 photo 4
Property 38953 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8104 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: ჭა. აშენების პერსპექტივით 280 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.

For sale, a land plot of 8104 sq.m in the north of the island in the area of Karoussades.

The plot is located 800 m away from the sea and is buildable. Building potential is 280 sq.m.

There are olive, lemon, and orange trees on the plot, and there is also a well.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29400
  • ფართი 6320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34921
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
190 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52177
  • ფართი 6145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31267
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
162 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40717
  • ფართი 3660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
160 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42863
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46069
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
168 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50823
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
200 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49797
  • ფართი 3646 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
165 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46849
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა