1 380 000 €
9857 €/m²
Property 38940 photo 1
Property 38940 photo 2
Property 38940 photo 3
Property 38940 photo 4
Property 38940 photo 5
Property 38940 photo 6
Property 38940 photo 7
Property 38940 photo 8
Property 38940 photo 9
  • ობიექტის კოდი 38940
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 140 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 140 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 000 000 € 14705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43628
  • ფართი 136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
1 600 000 € 17777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25777
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 550 000 € 6595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45442
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 010 000 € 16750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41342
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა