იყიდება - სასტუმრო 1379 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი Kalives Poligirou
225 000 €
163 €/m²
Property 38887 photo 1
Property 38887 photo 2
Property 38887 photo 3
Property 38887 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 62 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1379 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 551 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა