300 000 €
1538 €/m²
Property 38860 photo 1
Property 38860 photo 2
Property 38860 photo 3
Property 38860 photo 4
Property 38860 photo 5
Property 38860 photo 6
Property 38860 photo 7
Property 38860 photo 8
Property 38860 photo 9
Property 38860 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 195 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Business for sale in a tourist area of the Olympic Riviera. The commercial space has a corner position and the total area of it is 195 square meters. In recent years the business functions as a restaurant-cafeteria. The business consists of a central hall, professional kitchen with all the equipment, 2 bathrooms and storage rooms. Outside parking is available. At 200 meters there is an organized, wide sandy beach. The commercial space is suitable for any kind of business.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
430 000 € 914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40119
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18525
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
300 000 € 1538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38860
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა