Property 38761 photo 1
Property 38761 photo 2
Property 38761 photo 3
Property 38761 photo 4
Property 38761 photo 5
Property 38761 photo 6
Property 38761 photo 7
Property 38761 photo 8
Property 38761 photo 9
Property 38761 photo 10
Property 38761 photo 11
Property 38761 photo 12
Property 38761 photo 13
Property 38761 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 68 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Agios Artemios

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48776
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
525 000 € 3088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50472
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29967
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 5
იყიდება
475 000 € 3442 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51878
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53093
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36721
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა