იყიდება - კოტეჯი 168 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
599 000 €
3565 €/m²
Property 38759 photo 1
Property 38759 photo 2
Property 38759 photo 3
Property 38759 photo 4
Property 38759 photo 5
  • ობიექტის კოდი 38759
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 168 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 810 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 168 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48964
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 5
იყიდება
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32890
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56715
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56948
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
499 000 € 2310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52356
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
632 875 € 4163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33761
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა