იყიდება - კოტეჯი 532 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 900 000 €
5451 €/m²
Property 38719 photo 1
Property 38719 photo 2
Property 38719 photo 3
Property 38719 photo 4
Property 38719 photo 5
Property 38719 photo 6
Property 38719 photo 7
Property 38719 photo 8
Property 38719 photo 9
Property 38719 photo 10
Property 38719 photo 11
Property 38719 photo 12
Property 38719 photo 13
Property 38719 photo 14
Property 38719 photo 15
  • ობიექტის კოდი 38719
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 532 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1270 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 532 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 5 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
3 100 000 € 4696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41275
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48595
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 750 000 € 8757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38598
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25790
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 600 000 € 7647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39325
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49145
  • ფართი 435 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m

სიახლეების დაგზავნა