200 000 €
148 €/m²
Property 38650 photo 1
Property 38650 photo 2
Property 38650 photo 3
Property 38650 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1350 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26760
  • ფართი 2306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
230 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58095
  • ფართი 2770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
180 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51486
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29142
  • ფართი 2767 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
270 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63230
  • ფართი 4337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
210 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35065
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
199 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60789
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
198 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34374
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
225 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56365
  • ფართი 1202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37860
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა