იყიდება - კოტეჯი 634 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
3 500 000 €
5521 €/m²
Property 38600 photo 1
Property 38600 photo 2
Property 38600 photo 3
Property 38600 photo 4
Property 38600 photo 5
Property 38600 photo 6
Property 38600 photo 7
Property 38600 photo 8
  • ობიექტის კოდი 38600
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 634 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 952 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 634 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 100 000 € 4696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41275
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
4 860 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23650
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
2 900 000 € 9666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22150
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
4 500 000 € 3 900 000 € 4406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42403
  • ფართი 885 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 452 385 € 9314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36965
  • ფართი 478 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა