700 000 €
5036 €/m²
Property 38567 photo 1
Property 38567 photo 2
Property 38567 photo 3
Property 38567 photo 4
Property 38567 photo 5
Property 38567 photo 6
  • ობიექტის კოდი 38567
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 139 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 139 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45726
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
678 030 € 4644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56588
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 7798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44979
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 4862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46531
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
611 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45513
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა