58 000 € 55 000 €
26 €/m²
Property 38504 photo 1
Property 38504 photo 2
Property 38504 photo 3
Property 38504 photo 4
Property 38504 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2100 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35126
  • ფართი 2075 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
80 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47309
  • ფართი 1460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
85 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23919
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
48 000 € 35 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31496
  • ფართი 2302 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
65 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42640
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62633
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11602
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
52 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44585
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
50 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26169
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
70 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28739
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა