იყიდება - კოტეჯი 130 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
540 000 €
4154 €/m²
Property 38466 photo 1
Property 38466 photo 2
Property 38466 photo 3
Property 38466 photo 4
Property 38466 photo 5
Property 38466 photo 6
Property 38466 photo 7
Property 38466 photo 8
Property 38466 photo 9
Property 38466 photo 10
  • ობიექტის კოდი 38466
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 130 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 336 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 130 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
481 535 € 2832 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52353
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 2556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52306
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39311
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34005
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46652
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 6
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51516
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა