იყიდება - კოტეჯი 322 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
610 000 €
1894 €/m²
Property 38349 photo 1
Property 38349 photo 2
Property 38349 photo 3
Property 38349 photo 4
Property 38349 photo 5
Property 38349 photo 6
Property 38349 photo 7
Property 38349 photo 8
Property 38349 photo 9
Property 38349 photo 10
  • ობიექტის კოდი 38349
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 322 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 322 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The facility is located in the village of Palodia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46175
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43236
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 6
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49394
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44827
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა