იყიდება - სასტუმრო 7089 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
540 000 €
76 €/m²
Property 38293 photo 1
Property 38293 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7089 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
550 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31596
  • ფართი 9800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
540 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61751
  • ფართი 4959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 190 m
იყიდება
765 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4600
  • ფართი 11300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
550 000 € 203 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5921
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 2801
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა