82 000 €
2278 €/m²
Property 38130 photo 1
Property 38130 photo 2
Property 38130 photo 3
Property 38130 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1959
  • რემონტის წელი: 2019
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 36 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for sale, office in the district of Kolonaki

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37877
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
90 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24226
  • ფართი 217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
120 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45118
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა