330 000 €
122 €/m²
Property 37947 photo 1
Property 37947 photo 2
Property 37947 photo 3
Property 37947 photo 4
Property 37947 photo 5
Property 37947 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 13 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2700 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
350 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35766
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34921
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
280 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43703
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
280 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48270
  • ფართი 1342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
300 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4630
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
425 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32444
  • ფართი 6409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა