2 020 700 €
8420 €/m²
Property 37852 photo 1
Property 37852 photo 2
Property 37852 photo 3
Property 37852 photo 4
Property 37852 photo 5
Property 37852 photo 6
Property 37852 photo 7
Property 37852 photo 8
Property 37852 photo 9
Property 37852 photo 10
  • ობიექტის კოდი 37852
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 240 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 240 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეცხრე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 880 000 € 16551 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41356
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33840
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 799 000 € 11835 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37016
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 840 000 € 16321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41352
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 235 000 € 16679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45139
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 9259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41625
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 090 000 € 16587 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37610
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 027 000 € 10502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45814
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 840 000 € 17005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41361
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა