Property 3784 photo 1
Property 3784 photo 2
Property 3784 photo 3
Property 3784 photo 4
Property 3784 photo 5
Property 3784 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 30 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15233 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 690 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

A land plot of 15233 sq.m. is offered for sale in Agrilyas, Sinies area in the northeastern part of Corfu island.

Plot with magnificent view of the sea, Erimitis natural sanctuary, coast of Albania and the surrounding area.

It offers the possibility to build 690 sq.m of living space. It is located in a very quiet place - ideal for a peaceful life away from the town's bustle.

It has an esay and comfortable access by an asphalted road.

Our construction department can undertake any kind of project.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 260 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20442
  • ფართი 8253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
400 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3061
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
350 000 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37187
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31308
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
420 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37857
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
450 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31969
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 8799
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29948
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა