კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
500 000 €
100 €/m²
ობიექტის კოდი
37793
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
100 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
36 km
მანძილი აეროპორტამდე:
28 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
550 000 €
57 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35807
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
480 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 48000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51293
ფართი
48000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
650 000 €
52 €/m²
სასტუმრო 12500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35185
ფართი
12500 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
425 000 €
66 €/m²
სასტუმრო 6409 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
32444
ფართი
6409 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
600 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 12044 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
40795
ფართი
12044 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
405 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 11000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
34063
ფართი
11000 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
480 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
37270
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
650 m
იყიდება
600 000 €
27 €/m²
სასტუმრო 22000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
5097
ფართი
22000 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
490 000 €
51 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
11133
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
500 000 €
41 €/m²
სასტუმრო 12000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
10252
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the