700 000 €
140 €/m²
Property 37791 photo 1
Property 37791 photo 2
Property 37791 photo 3
Property 37791 photo 4
Property 37791 photo 5
Property 37791 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 199 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22088
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22872
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40795
  • ფართი 12044 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60716
  • ფართი 2603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
607 000 € 124 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52554
  • ფართი 4892 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 000 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21075
  • ფართი 4160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
650 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35185
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა