3 900 000 €
11471 €/m²
Property 37782 photo 1
Property 37782 photo 2
Property 37782 photo 3
Property 37782 photo 4
Property 37782 photo 5
Property 37782 photo 6
Property 37782 photo 7
Property 37782 photo 8
Property 37782 photo 9
Property 37782 photo 10
Property 37782 photo 11
  • ობიექტის კოდი 37782
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 340 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 340 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 390 000 € 12507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32903
  • ფართი 351 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 200 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52401
  • ფართი 1362 m²
  • Rooms 36
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
4 000 000 € 7547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21437
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 600 000 € 11612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50033
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 500 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33907
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა