2 500 000 €
13889 €/m²
Property 37781 photo 1
Property 37781 photo 2
Property 37781 photo 3
Property 37781 photo 4
Property 37781 photo 5
Property 37781 photo 6
Property 37781 photo 7
Property 37781 photo 8
  • ობიექტის კოდი 37781
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 180 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 180 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 027 000 € 10502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45814
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 090 000 € 16587 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37610
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33840
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 240 000 € 16231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41341
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 300 000 € 16666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41350
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 730 000 € 13970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45141
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 400 000 € 8353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21439
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 120 000 € 17666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41359
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა