იყიდება - კოტეჯი 254 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 300 000 €
5118 €/m²
Property 37733 photo 1
Property 37733 photo 2
Property 37733 photo 3
Property 37733 photo 4
Property 37733 photo 5
Property 37733 photo 6
Property 37733 photo 7
Property 37733 photo 8
Property 37733 photo 9
Property 37733 photo 10
  • ობიექტის კოდი 37733
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 254 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 857 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 254 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 850 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51522
  • ფართი 787 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44472
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 6504 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26650
  • ფართი 246 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33046
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10947
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 200 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34218
  • ფართი 264 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 680 000 € 4745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49807
  • ფართი 354 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 850 000 € 6727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56075
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა