იყიდება - კოტეჯი 285 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 200 000 €
7719 €/m²
Property 37677 photo 1
Property 37677 photo 2
Property 37677 photo 3
Property 37677 photo 4
Property 37677 photo 5
Property 37677 photo 6
Property 37677 photo 7
Property 37677 photo 8
Property 37677 photo 9
  • ობიექტის კოდი 37677
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 285 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 285 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 761 616 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45527
  • ფართი 393 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 890 000 € 10509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19768
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26805
  • ფართი 693 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30390
  • ფართი 409 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49148
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 300 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26896
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა