150 000 €
1364 €/m²
Property 37632 photo 1
Property 37632 photo 2
Property 37632 photo 3
Property 37632 photo 4
Property 37632 photo 5
Property 37632 photo 6
Property 37632 photo 7
Property 37632 photo 8
  • ობიექტის კოდი 37632
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 110 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
176 500 € 1765 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63217
  • ფართი 100 m²
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
144 500 € 1806 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63221
  • ფართი 80 m²
იყიდება
133 500 € 1668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63216
  • ფართი 80 m²
იყიდება
145 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52181
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37632
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
139 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63219
  • ფართი 80 m²
იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა