იყიდება - კოტეჯი 250 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 500 000 €
10000 €/m²
Property 37614 photo 1
Property 37614 photo 2
Property 37614 photo 3
Property 37614 photo 4
Property 37614 photo 5
Property 37614 photo 6
Property 37614 photo 7
Property 37614 photo 8
Property 37614 photo 9
Property 37614 photo 10
  • ობიექტის კოდი 37614
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 250 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 600 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 250 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

We offer you a unique villa in a luxury complex on the coast of the fabulous island of Cyprus. The villas in this complex were built in an individual style, harmonious blend of modern and classic architecture, design of unquestionable beauty and location makes these villas exquisite. The villa offers the highest standards of luxury, the interior of the house is made with maximum quality for a wonderful and comfortable life. Hi-tech villa, includes a private pool, furniture, equipment, kitchen, outdoor terrace with stunning sea view and a green garden.  

The facilities are:

spa, gym, kids playground, football pitch, basketball pitch, chauffeur, 24/7 security, concierge, horse riding, bicycle rental, private transfer, on-call doctor, house cleaning, swimming pool.

 Prices from: 2.500.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 100 000 € 4696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41275
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 600 000 € 7647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39325
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 000 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33528
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 700 000 € 7341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43977
  • ფართი 504 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 900 000 € 9666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22150
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 700 000 € 8598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35366
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 800 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45713
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 9855 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43718
  • ფართი 345 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა