იყიდება - კოტეჯი 285 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 300 000 €
4561 €/m²
Property 37417 photo 1
Property 37417 photo 2
Property 37417 photo 3
Property 37417 photo 4
Property 37417 photo 5
Property 37417 photo 6
Property 37417 photo 7
Property 37417 photo 8
  • ობიექტის კოდი 37417
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 285 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 580 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 810 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 285 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10947
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36215
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44506
  • ფართი 455 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 300 000 € 5118 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37733
  • ფართი 254 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 850 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24040
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 450 000 € 7837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44081
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39541
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 290 000 € 3225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32345
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44621
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51561
  • ფართი 281 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა