2 245 980 €
6848 €/m²
Property 37331 photo 1
Property 37331 photo 2
Property 37331 photo 3
Property 37331 photo 4
Property 37331 photo 5
Property 37331 photo 6
Property 37331 photo 7
Property 37331 photo 8
  • ობიექტის კოდი 37331
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 328 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 328 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

is a private gated development comprising of 22 high specification apartments including 3 penthouses with roof terraces. Exclusive on site facilities, include private residents’ gym, sauna and pool and barbeque area.Occupying a prime location in the highly sought-after Potamos Germasogeias residential area,  the collection of residences is a stone throw away from Dasoudi beach, the only beach in Limassol surrounded by a park

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 650 000 € 15868 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41340
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 245 980 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37331
  • ფართი 328 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 700 000 € 19148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46206
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 785 000 € 10711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40392
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 960 000 € 17011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41364
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 200 000 € 15942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41338
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 570 000 € 13817 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41285
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 880 000 € 16551 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41356
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 370 000 € 17173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41358
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა