1 600 000 €
5333 €/m²
Property 37298 photo 1
Property 37298 photo 2
Property 37298 photo 3
Property 37298 photo 4
Property 37298 photo 5
Property 37298 photo 6
Property 37298 photo 7
Property 37298 photo 8
Property 37298 photo 9
Property 37298 photo 10
Property 37298 photo 11
Property 37298 photo 12
Property 37298 photo 13
Property 37298 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 300 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The maisonette is located in the north suburb of Kifisia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 5306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60412
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 5306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60413
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 5416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60414
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 1 500 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60871
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61407
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 6730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62732
  • ფართი 208 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 € 8450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63879
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 700 000 € 7834 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64181
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 300 000 € 11500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64182
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64232
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა