50 000 €
22 €/m²
Property 37279 photo 1
Property 37279 photo 2
Property 37279 photo 3
Property 37279 photo 4
Property 37279 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2233 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
62 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4099
  • ფართი 651 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
55 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60316
  • ფართი 1374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
47 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13981
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m
იყიდება
55 000 € 183 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3714
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
52 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44585
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
70 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5343
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
65 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44677
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
43 000 € 252 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25097
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
60 000 € 45 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25478
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა