1 200 000 €
3692 €/m²
Property 37244 photo 1
Property 37244 photo 2
Property 37244 photo 3
  • ობიექტის კოდი 37244
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 325 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 325 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 260 000 € 14482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41348
  • ფართი 87 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26372
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26183
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 550 000 € 6595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45442
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 600 000 € 5245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56973
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 055 000 € 4586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25768
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 6857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54581
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა